Цікаве

Електромонтер

 

Найбільше багатство компанії – її працівники.

І ДТЕК Добротвірська ТЕС з цим пощастило. Тут працює понад тисячу фахівців.   Усі ці люди вкладають сили та знання, аби ми з вами одним порухом руки могли увімкнути світло. Серед них і електромонтер Володимир Вершинін. Хоча робота чоловіка  технічна – він вираховує скільки електроенергії виробляють на підприємстві,  – саме від таких як він залежить злагоджена робота всієї компанії.

17 років тому Володимир  прийшов в енергетику із торгівлі. Вирішив – хобі має стати роботою. Бо ще з юнацьких років з’єднував дроти, спаював деталі і  вдало експериментував. Тому чоловік захотів, аби його вміння та знання  стали у нагоді. А сьогодні він серед найкращих працівників компанії.

Володимир Вершинін – електромонтер електротехнічної лабораторії ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Моє хобі і моє захоплення стало моєю основною роботою. Ця робота мені приносила і приносить велике задоволення. А коли людина виконує свою роботу із задоволенням то її робота є високопродуктивною. Вона цікава. І надихає».

 

 

Людина –енциклопедія, – так кажуть про Володимира його колеги. Навіть, коли тільки-но починав працювати на ДТЕК Добротвірська ТЕС , вже мав багато цікавих ідей, пов’язаних з енергетикою. Співробітники, які пліч-о-пліч щодня  стають до роботи з Володимиром Олександровичем , зізнаються: працювати з ним – задоволення.

Володимир Харко – провідний інженер електротехнічної лабораторії ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Ми з ним працюємо синхронно. Тому що він розуміє з півслова. Як ми працюємо, виконуємо роботу, то він одразу подасть, підтримає чи інструмент, чи якесь інше приладдя».

А безпосередній керівник Володимира переконаний : окрім того, що електромонтер сумлінний працівник, він добрий, щедрий та компанійський.

Володимир Мрочковський – начальник електротехнічної лабораторії ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Приносить з собою цілий кошик грибів. Я був дуже здивований. Питаю: Чи ви на гриби ходили? Потім з’ясувалося, шо в нас на ВРП ростуть такі червоні, червоноголовці ростуть. Після цього ми взяли ті червоноголовці ввечері, сіли усі разом і зварили дуже смачну юшку».

Робота Володимира Вершиніна – вкрай відповідальна, адже він  підраховує, скільки електроенергії виробляє Добротвірська ТЕС.

Від цього залежить  на скільки точно буде відпущена електроенергія споживачам

Саме завдяки його впровадженням та раціональним пропозиціям у системі безперервного вдосконалення, виробництво стає ефективнішим.

Роман Брикайло – керівник департаменту з операційних покращень ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Володимир є один із найактивніших і найкреативніших працівників Добротвірської ТЕС в рамках Новатора. Ним подано за рік до 50 ідей. Більшість з них реалізовані. І це дало можливість нам зменшити витрати електрики на власні потреби і збільшити прибуток підприємства».

Свою роботу Володимир Олександрович –завжди виконує натхненно. А над пропозиціями розмірковує навіть удома.

Володимир Вершинін – електромонтер електротехнічної лабораторії ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Те, що для поета писати вірші. Те саме для мене моя робота».

Завдяки таким фахівцям, як Володимир Вершинін, ми навіть не замислюємося і сприймаємо як належне, електрику у наших домівках. А рецепт такої роботи  простий – працелюбність плюс натхнення.

Залишити відповідь