Цікаве

Навчали рятувати життя


Працівникам підприємства «Контінентал фармерз груп» провели спеціальний шестигодинний курс з надання першої долікарської допомоги.

Юрій Помажак, працівник «Контінентал фармерз груп»

«Наприклад, як транспортувати людину, якій потрібна допомога, коли ми не знаємо, яка в неї травма. Тобто, методика перенесення, опіки, обмороження».

Софія Король, працівниця «Контінентал фармерз груп»

«Багато людей часто не знають, як діяти. І коли натовп народу збирається і не може ніяк допомогти, то хочеться якось допомогти людині і не залишити її у біді».

Основні навички першої домедичної допомоги варто знати усім, переконаний інструктор Товариства Червоного Хреста, Роман Радійовський. Адже у таких ситуаціях  кожна хвилина «на вагу золота». І завдання тих, хто поруч, насамперед, не допустити погіршення стану.

Роман Радійовський, інструктор з надання першої допомоги Товариства Червоного Хреста України

«Безліч взагалі тем: і коли людина в свідомості дихає, і коли не дихає, транспортування, рани, кровотечі та інших багато. Взагалі, вміння надавати першу допомогу важливе є не тільки під час роботи, але й у повсякденному житті».

Тож, аби зуміти вчасно і головне правильно надати першу, допомогу, ще до приїзду медиків, працівники «Контінентал фармерз груп» практикувались разом з інструкторами Товариства Червоного Хреста. Зімітували різні ситуації. Адже щоденно представникам підприємства доводиться виконувати завдання у технічно складних умовах.

Володимир Нагірний, інженер з охорони праці «Контінентал фармерз груп»

«Де є сонце, у спекотну пору доби, можуть бути теплові удари, також можуть бути небезпеки. Працівники Червоного Хреста можуть показати в дійсності, як надавати першу допомогу, якщо людина постраждає внаслідок якогось нещасного випадку».

Окрім цього, працівники «Контінентал фармерз груп» спростували для себе й  десятки міфів у наданні першої домедичної допомоги.  Наприклад, що опіки в жодному разі  не слід змащувати олією чи сметаною. Того, хто подавився – не гамселити по спині, бо це погіршує ситуацію. А непритомному не варто підносити до носа нашатирний спирт чи до рота пхати ложку.

Додам, семінар з надання першої допомоги для працівників провели вже вдруге.  

Залишити відповідь