Цікаве

Позмагалися та обмінялися досвідом


У Дніпрі відбулися змагання добровільних пожежних дружин теплоелектростанцій України. Конкурс вже четвертий рік поспіль організовує компанія ДТЕК Енерго.

Усі учасники добровільних дружин – працівники електростанцій. Як забезпечувати пожежну безпеку на підприємствах їх навчають за спеціальними програмами. На таких же змаганнях енергетики показують свою готовність локалізувати займання. Однак, приїхали не лише поборотися за звання найкращих вогнеборців, але й обмінятися досвідом.

Дмитро Лєхтін – старший машиніст ДТЕК Курахівської ТЕС

«Нас більше цікавить, як люди там працюють, що у них краще, а що в нас. Це змагання з пожежно-прикладного спорту, утім ми ще й спілкуємося між собою про життя, як енергетикам живеться у різних регіонах країни».

Змагання об’єднали 10 команд теплоелектростанцій з усієї України і складались з двох етапів. Перший– перевірка теоретичних знань пожежної безпеки. Під час другого ж вогнеборці вправляються у розгортанні рукавів, естафеті та збиванні мішені водою. Все це – запорука безпеки на виробництві.

Професіоналізм енергетиків оцінювали спеціалісти місцевих пожежних частин та самих підприємств. Золото на змаганнях виборола команда Бурштинської теплоелектростанції, а от добротвірці взяли почесне срібло

Ярослав Гунчак – машиніст котельного устаткування ДТЕК Бурштинської ТЕС

«Результат гарний. Раз перше місце, значить результат гарний. Першого місця в нас ще не було, ми займали друге місце, торік ми не потрапили до трійки, в нас був великий стимул, щоб себе проявити і зайняти перше місце».

Олег Мудрик – головний фахівець з пожежної безпеки та цивільного захисту ДТЕК Добротвірської ТЕС

«Суперники наші – сусіди, Бурштинська ТЕС. Ми їх підтримуємо, а вони нас. І так сталося – вони перші, ми другі».

Промислова безпека та охорона праці – в пріоритеті компанії ДТЕК. А тому до навчання добровільних пожежних дружин залучають фахівців ДСНС. Окрім того, усі теплоелектростанції забезпечені датчиками та автоматизованими протипожежними системами. 40 учасників з ДТЕК Енерго, Центроенерго та Донбасенерго поїхали додому з новими навичками та відточеними практиками. Для того, щоб забезпечити безпечне виробництво на своїх підприємствах.

Залишити відповідь