Цікаве

Шевченко від А до Я

Це нестандартна й дуже емоційна енциклопедія про Кобзаря, як звичайну людину, доповнена яскравими ілюстраціями. Кожна літера української абетки відкриває ключові слова у творчості Тараса Григоровича й епізоди з його життя.

Дев’ятирічна Марта ознайомлюється із Кобзаревою азбукою. Книгу «Шевченко від А до Я» ще не прочитала до кінця. У ній кожна сторінка – окрема історія. Дівчинка каже: частину інформації, яка є у виданні, їй розповідали  у школі. Утім, зізнається,  у нетрадиційній енциклопедії український митець зовсім інший, аніж на уроці читання.

Марта Боднар, школярка

«Мені було цікаво, що він любив їсти рибу, яблука і чай пити, ще там дуже гарні малюнки»

Роман Боднар, батько школярки

 «Вона дуже оригінально створена, дуже оригінально написана, дітям, я думаю цікаво пізнати Шевченка з іншої, некласичної сторони, як вони вивчають в школі. Дуже красивий графічний дизайн, дуже таке цікаве, нетипове нестандартне подання інформації, думаю ця книга буде цікава не лише для дітей, але й для дорослих»

Відкритим до людей та світу показав Тараса літературознавець Леонід Ушкалов. Саме він написав текст до енциклопедії. Символічно називає її вхідними дверима до життя Шевченка, де  він співає, і загорнувшись у плед п’є чай, але водночас є інтелектуалом і має широке коло друзів. Леонід Ушкалов каже: цей арт-бук має стати для малечі першим кроком до пізнання багатогранної постаті Кобзаря.

Леонід Ушкалов, автор текстів енциклопедії «Шевченко від А до Я»

«Поет винахідник шість, мореплавець сім, мандрівник, причому не просто це була наукова експедиція, він таки справді був мореплавцем. Щоб вони схотіли потім розгорнути щоденник шевченків, почитати, коли вже старшими стануть, щоб вони прочитали його прозу, щоб вони подивилися його тисячу з гаком картин»

І полюбили Шевченка, як друга. Ця енциклопедія уже третій арт-бук  у Видавництві Старого Лева, яка показує відомих українців з людяного й часом неочікуваного боку.  Старолеви реалізували понад шість тисяч екземплярів книг про митрополита Шептицького та Івана Франка. Кобзарева абетка у книгарнях уже два тижні і наразі – в топі продажу.

Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева»

«Взагалі людяність це головний принцип цієї серії, коли люди, котрі вже давно стали монументами, стають знову живими, емоційними і наближаються до нас»

Уже невдовзі старолеви планують презентувати чергові мистецькі абетки – про Лесю Українку та Богдана-Ігоря Антонича.

Залишити відповідь