Цікаве

Акція «Зелене місто»: краса власними руками


Чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Таке правило вже давно стало звичкою енергетиків ДТЕК Добротвірська ТЕС. Його намагаються прищепити і містянам. Усе на власному прикладі. Щороку десятки працівників компанії спільно прибирають прилеглі до станції території та дбають про їх озеленення.

ІГОР ШКАРАБАН – машиніст котлотурбінного цеху ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Комунальники постійно слідкують тут за чистотою, але от такі суботники чи такі дня, коли ми їм допомагаємо, це звичайно значно підвищує і їхнє стимулювання. Бо вони бачать, що вони не єдині в тому процесі, що не тільки вони за тим слідкують, але й пересічні мешканці дотримують ту саму чистоту».

 

До зеленої акції долучилося майже сотня енергетиків. Усього за годину прибрали сміття, позбирали сухі гілки та висадили нові кущі та ялинки.

 

АНДРІЙ ГАРАСЮК – заступник начальника паливно-транспортного цеху ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Багато учасників таких акцій приходять з дітьми, ну, і відповідно, діти з цікавістю, по-перше, йдуть на такі заходи, по-друге, вони бачать одразу змалку як піклуються їхні батьки, вони беруть  з них приклад».

 

Аби підтримувати чистоту, такі толоки влаштовують двічі на рік.

 

ОЛЕГ ТАРАЩУК – директор ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Така акція, вона показує всім людям в якому стані знаходяться зелені території наші, скажемо так. І слідкують за тим, щоби, як кажуть, «чисто не там, де прибирають, а там – де не займаються сміттєзвалищами».

 

Всеукраїнська акція «Зелене місто» відбувається вже вп’яте.  Окрім Добротвора, про чистоту вулиць енергетики ДТЕК подбали ще у п’ятнадцятьох населених пунктах України, де розташовані підприємства.

 

Залишити відповідь