Історія

У 2000 році депутати Львівської обласної ради створили комунальне підприємство ТК «Львів-ТБ».
Творчі проекти нашої телестудії знайшли своїх глядачів в ефірі львівських регіональних телеканалів.

Згодом телеканал «Львів-ТБ» отримав ліцензію на право 4-годинного мовлення на місцевому «12 каналі». За цей час працівники компанії розвинули власну інформаційну та програмну концепцію, здобули досвід та вивчили потреби глядацької аудиторії.

З початку 2013 року команда «Львів-ТБ» отримала ліцензію на 24-годинне мовлення.
Для телевізійників розпочався новий етап у творчому житті.

Телеканал об’єднав навколо себе професійну команду однодумців: досвідчених, успішних телевізійників, які тривалий час представляли інформаційний простір Львівщини на центральних каналах України.

І вже згодом, на «Львів –ТБ» почалися зміни: колектив розробив власну концепцію каналу, орієнтовану на широку глядацьку аудиторію.
Закупивши сучасне телевізійне обладнання, побудувавши нову телестудію в історичній частині міста Лева, «Львів-ТБ» став активним гравцем на телевізійному ринку.

У серпні 2016 року телекомпанія «Львів-ТБ» здійснила ребрендинг телеканалу на «Перший Західний».
«Перший Західний» — перетворився на Телеканал Позитивних Змін! Супутниковий зв’язок дозволяє переглядати програми телекомпанії в будь-якій частині світу, а отже телеканал доступний усім глядачам!

Інформаційно-розважальний телеканал України, який оперативно та неупереджено висвітлює події в Україні та за її межами, створює власні проекти різні за жанрами.

«Змінюємось разом!» – це основне гасло стало ключовим для творців «Першого Західного».

«Перший Західний» – через призму найголовнішого будуємо майбутнє, мріємо, співпереживаємо, творимо нове українське – з орієнтиром на кращі традиції Заходу!