4-годинним сетом української музики «Радіо Перше» відзначило день народження

Скриншот з відео «Першого Західного»

24 серпня – День народження України. А ще для ТРК «Перший Західний» – це день уродин «Радіо Перше». Аби пов’язати ці дві події креативні радійники запросили до студії і створили разом з ними сет української музики.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Вечірка розпочалась з самого ранку. На честь подвійного дня народження ефір ведучі провели з діджеєм. Це ефір найкращих українських реміксів.

«Також додаємо музику від виконавців та виконавиць зі світу, які підтримали нашу державу в найбільш темний момент», – розповів ведучий програми «СонцеШоу» Володимир Бєглов.

«Слухачки дуже активно реагують і надсилають свої повідомлення нам в соціальних мережах «Радіо Перше». Говорять, що ця ініціатива їм дуже подобається і  сподіваються, що вона матиме продовження», – додала інша ведуча програми «СонцеШоу» Каріна Дмитраш.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Чотири години ефіру – і майже пів сотні хітів.

«Як я її вибирав музику?  Зараз такий час, що складнощів з українською музикою немає. Сет складається тільки з наших  виконавців. Ну і десь попадаються закордонні, які дійсно підтримують Україну», – говорить діджей Олег Греб.

Слухати «Радіо Перше» тут.

оренда квартири Львів

Новини