Антикремлівська коаліція вже складається з 54 країн, усі вірять у перемогу України – Резніков

Фото: Мілітарний

Дев’ята зустріч у форматі «Рамштайні» стала корисною і насиченою для України. У її межах, зокрема, відбувалися двосторонні зустрічі, де обговорювалися деталі постачання зброї Україні. Уже є конкретні терміни підготовки танкових екіпажів.

Про це повідомив в інтерв’ю телеканалу FREEДОМ міністр оборони України Олексій Резніков.

«Річ у тому, що по суті антикремлівська коаліція вже складається з 54 країн. Стільки делегацій було під час зустрічі спочатку на полях «Рамштайну», а оскільки це відбувалося в Брюсселі, то крім зустрічі в межах «Рамштайну» там ще була зустріч міністрів оборони країн НАТО. Це теж була велика зустріч, Україна була запрошена як гість на почесному місці. І ми продовжили нашу роботу», – сказав він.

За словами міністра, партнери рішуче налаштовані на перемогу України. Вони хочуть бути її співавторами. Для повної перемоги Києву потрібна західна зброя.

«Якщо хтось думає, що є синдром втоми від України, від війни, то це не так. Наші партнери налаштовані дуже, дуже, підкреслюю, дуже рішуче. Налаштовані на нашу перемогу. Це абсолютно інші настрої, ніж рік тому, коли нам давали три дні на те, що впаде столиця, і три тижні максимум на те, що впаде вся країна, і що, ймовірно, десь там будуть якісь окремі бойові дії. Сьогодні всі вірять у перемогу України, всі бажають цієї перемоги», – заявив Резніков.

Також очільник Міноборони України запевнив, що під час засідань «Рамштайну» жодні політичні питання, зокрема й щодо перемовин із Росією, не обговорюються.

Новини