Армії потрібні людські резерви, – військовослужбовець Іван Тимочко

Фото: konkurent.ua

Військове керівництво України отримало завдання створити резерви особового складу, щоб захисники мали змогу відновлюватись через ротацію. Відтак, чоловіки мають бути готовими захищати свою країну. Але брати до резерву будуть не всіх.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

«У нашу країну вторгся ворог, у нас – повномасштабна війна. Якщо когось несподівано це захопило, то вибачайте, вам дуже комфортно жилось, значить ми добре воювали. Але треба і нас підсилювати, потрібно і нам допомагати. Звичайно, що резерви необхідні. Тим паче, ми будемо переходити в контрнаступ. Зараз якраз є час і можливість для навчання», – емоційно висловився військовий.

Водночас він зауважив, що до резервних військ будуть набирати не всіх без винятку. Відбуватиметься відбір.  

«Ті, хто має бронь, хто задіяні у промисловості, на об’єктах стратегічного значення, вони залишаться і вони будуть працювати. Це ж не є тотальна мобілізація. На мою думку, реакція українського суспільства – це фантомна біль на те, як мобілізовували росіян. Той переляк, що тут буде, як в РФ. Але так в нас не буде. Так, в нас було багато, більше комічних, випадків, як когось затримували, але це не є тотально. Це нормальна практика. Ми маємо бути готові підсилювати одні одних», – Іван Тимочко.

оренда квартири Львів

Новини