Ажіотаж на аукціонах: десятки покупців по 13 годин торгуються за об’єкти

Фото: bankruptcy-ua

342 мільйони гривень регіональне відділення Держмайна заробило на 10 приватизаційних аукціонах. Найдорожче вдалось продати Львівський ювелірний завод – за 185 мільйонів гривень.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів начальник Регіонального відділення Фонду держмайна по Львівській, Закарпатській і Волинській областях Владислав Калинець.

Вже два місяці, як в Україні відновили процес приватизації державного майна. Мета цього – відновити бізнес-активності та посприяти зміцненню економічної безпеки держави.

За словами Владислава Калинця, аукціони відбуваються доволі успішно. Планований показник на цей рік для його відділення був 407 млн гривень, але він впевнений, що до кінця року вони зароблять пів мільярда.

«Я задоволений результатами, бо була пересторога щодо того, чи буде готовий бізнес вкладати під час війни. Якщо подивитись на те, які об’єкти продавались  і хто виходив на аукціони, то на об’єкти, які коштують від 10 і більше мільйонів,  було не так багато інвесторів. Натомість, об’єкти з невеликою стартовою ціною до 1 млн грн,  як кажуть, будиночки-хатиночки, то там ми ставили рекорди», –  зазначає чиновник.  

Зокрема, на приміщення в Перемишлянському районі було 44 учасники, в Пустомитах – 33 учасники. А торги за відпочинкову базу «Трембіта» у Верхньому Синьовидному тривали 13 годин.

Але найдорожче регіональному відділенню вдалось продати Львівський ювелірний завод – за 185 мільйонів гривень.

«Продавався єдиний майновий комплекс. Це означає, що  і активи і пасиви переможець аукціону бере на себе. Це підприємство має податковий борг, який не закритий. Це трохи більше 30 млн грн. Тобто, переможець має вирішувати це питання і закрити борги»,  – пояснює Владислав Калинець.

оренда квартири Львів

Новини