«Бавовна» в Мелітолополі зруйнувала штаб окупантів і залізничний міст, – Іван Федоров

Фото: varta1

Десятки одиниць зруйнованої техніки та десятки поранених чи вбитих. Такими є результати вчорашніх вибухів на підприємстві «Рефма» в Мелітополі. Там розміщувався штаб окупантів.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами рашисти розміщували в цехах колишнього заводу «Рефма» свою військову броньовану техніку. А на території офісної будівлі знаходились казарми, де жив і працював їхній особовий склад. Здебільшого, це були представники спецслужб, ФСБ.

«Зруйнована повністю будівля, де була їхня казарма. Зруйновані два верхніх поверхи. Також зруйновано склад військової техніки та боєприпасів. Уламки розлетілись на два найближчих квартали. Досі перекритий рух в нижній частині Мелітополя. І наші мешканці не можуть добратись туди, щоб подивитись, що там відбувається», – говорить мер Мелітополя.

Але на цьому на завершився «сумний день» рашистів в тимчасово окупованому Мелітополі. Близько 16-ої сталась серія вибухів, які зруйнували залізничний міст в 10 км від  Мелітополя.

«Цей залізничний міст забезпечував шлях для їхніх потягів, які доставляли боєприпаси та військову техніку. Тож логістика рашистів знову зазнала невдачі. Вони тепер не зможуть доставляти боєприпаси  на Херсонський та Запорізький напрямок», – додає Іван Федоров.

За його словами, точних цифр втрат росіян в Мелітополі  поки невідомо, але ймовірно, це десятки одиниць техніки та десятки поранених чи вбитих.   

Новини