Блінкен і Гуттереш обговорили «зернову ініціативу» та війну РФ проти України

Фото ілюстративне: Укрінформ

Державний секретар США Ентоні Блінкен провів розмову з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерешем, обговоривши «зернову ініціативу» та війну РФ проти України.

Про це повідомляє пресслужба Держдепартаменту, пише Економічна правда.

Зазначається, що Держсекретар США провів розмову з Генсеком ООН напередодні 78-ї сесії Генеральної Асамблеї, під час якої сторони обговорили широке коло питань, включно з Чорноморською зерновою ініціативою та війною Росії проти України.

Крім того, Блінкен поділився інформацією про проведені в США паралельні заходи, присвячені боротьбі із загрозою синтетичних наркотиків, використанню штучного інтелекту для просування Цілей сталого розвитку ООН, а також залученню приватного капіталу до великих інфраструктурних проєктів.

Нагадаємо, генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш заявив про готовність робити все можливе для відновлення чорноморської «зернової ініціативи» та має намір обговорити це питання з усіма сторонами угоди на полях генасамблеї.

ООН веде таємні переговори з Російською Федерацією про укладання угоди, у рамках якої в обмін на відновлення зернової угоди терористичному режиму Володимира Путіна будуть скасовані наріжні санкції, запроваджені після широкомасштабного вторгнення в Україну.

оренда квартири Львів

Новини