Британська розвідка розповіла, що щойно мобілізовані росіяни гинуть у великих кількостях

Фото: росЗМІ

Мобілізовані в РФ для участі у війні з Україною нерідко потрапляють на фронт всупереч своєму стану здоров’я, без належного спорядження і підготовки та гинуть у великих кількостях на тих завданнях, які їм доручають.

Про це йдеться в огляді Міноборони Британії про війну в Україні за 25 листопада, повідомляє «Європейська правда».

За даними розвідки, більшість мобілізованих стикаються з тими самими проблемами – неадекватна оцінка медкомісії щодо придатності до служби, недостатня допідготовка й спорядження, залучення до дуже небезпечних і виснажливих завдань.

Зазначається, що більшість мобілізованих все ж мають якийсь досвід служби, проте у багатьох випадках їхній поточний стан здоров’я перевіряють абияк та призивають навіть людей з серйозними хронічними захворюваннями.

«Мобілізовані резервісти, скоріш за все, зазнали дуже великих втрат після того, як їм доручили копати велетенську систему траншей під артобстрілами в районі Сватового. У Донецькій області багато резервістів загинули під час атак «в лоб» на добре підготовлені українські оборонні рубежі в районі Бахмута», – зазначають в огляді.

У британській розвідці вважають, що у Кремлі, напевно, побоюються зростаючого невдоволення у родинах мобілізованих, що може спонукати їх протестувати попри страх репресій.

У попередньому огляді розповідали, що РФ, скоріш за все, намагатиметься зміцнити свої сили на Донбасі десантниками з-під Херсона.

Новини