Британська розвідка: військові РФ не ризикують використовувати у боях танк «Армата»

Фото: DW

Невелику партію найновіших російських танків T-14 «Армата» вже підготували до застосування на фронті, але військові вагаються їх використовувати через сумніви щодо їхнього технічного стану.

Про це йдеться в огляді розвідки міністерства оборони Британії про війну в Україні, повідомляє «Європейська правда».

У ньому зазначають, що РФ підготувала невелику партію T-14 до застосування на фронті у війні проти України, що було би першим бойовим використанням цієї моделі, проте воюючі російські війська нібито вагаються задіювати їх через «незадовільний стан».

«Невідомо, що саме викликало таку реакцію, але в останні три роки російські посадовці публічно згадували про проблеми з мотором і тепловізійними системами у Т-14. У 2021 році міністр оборони Сергєй Шойгу описував заплановане на 2022 рік виробництво як «експериментальну» партію. Тож малоймовірно, що якийсь із застосованих Т-14 буде відповідати стандартам для нового озброєння, яке можна вважати повністю готовим до застосування», – пишуть в огляді.

Британська розвідка вже присвячувала один із нещодавніх оглядів танкам «Армата», у ньому розповідали, що якщо РФ все ж кине їх на фронт, то передусім з пропагандистською метою, тому що застосування цих танків є ризиком для російської армії.

Новини