Буданов: Україна повернеться в Крим зі зброєю і досить скоро

Фото: ГУР

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна повернеться в окупований Крим – це відбудеться зі зброєю і досить скоро.

Про це він заявив в інтерв’ю в ефірі національного марафону новин 30 вересня, пише Українська правда.

«Я там багато разів був. Це моя така друга батьківщина. Я виріс в Криму. І ми туди повернемось досить скоро. Так, зі зброю повернемось. Іншого варіанту не існує».

Буданов прогнозує, що загалом війна «не такий вже довгий час буде продовжуватися, скоро це закінчиться».

«Ну, я ніколи не казав «2-3 тижні». Якщо пам’ятаєте мої висловлювання десь наприкінці травня, то я тоді розказав алгоритм. Я казав, що в черні ми будемо трохи, на жаль, втрачати, в липні буде умовний застій, в серпні почнемо рухи на відновлення своєї території. Взимку війна значною мірою стихне. І після зими почнеться завершення цього конфлікту виходом на першому етапі на адмінкордони станом на 1991 рік».

Буданов додав, що звільнення Криму буде «не влітку, а до кінця весни, можливо, трохи раніше».

Він додав, що не боїться давати такі прогнози, бо «це навіть не початок кінця (завершення війни – ред.) це такий процес, який в розпалі».

Нагадаємо, 30 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна перебрала ініціативу у війні й досягає відчутних результатів, зокрема підтвердив звільнення Ямполя і успіхи ЗСУ в Лимані.

Новини