Частина евакуйованих маріупольців потрапила до львівських лікарень, – Орест Чемерис


Частина людей, які постраждали внаслідок бойових дій в Маріуполі, потрапила до львівських лікарень. Їх стан – середньої важкості. Про це в ефірі «Першого Західного» розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації Орест Чемерис.

За його словами, зараз вони перебувають у лікарнях. Про види поранень і захворювань лікар не повідомляє, але запевняє, що їх стан стабільний.

«Вся медична допомога надається. Паралельно з цим, з пацієнтами працюють психологи. Подекуди робота психолога є більш важливішою, ніж робота лікаря в частині забезпечення фізичного здоров’я. Тому вони працюють паралельно, оскільки ці люди справді потребують такої підтримки», – говорить медик.  

Він також розповів, що волонтери створили сервіс  «Дитячий лікар». Першочергово він створений  для внутрішньо переміщених осіб. За його допомогою, вони зможуть дізнатись можливості і шляхи отримання медичної допомоги.

«Але ми цю інформацію теж поширюємо і наголошуємо, що абсолютно усі переміщені особи стали і нашими мешканцями. Відповідно, ми ніяк не диференціюємо пацієнтів в підходах лікування. Тому кожен, хто потребує такої допомоги, має можливість звертатись в наші заклади охорони здоров’я і отримати усю поліклінічну допомогу», – наголошує Орест Чемерис.


Новини