Через значні втрати, про наступ окупантів на Вугледар наразі не йдеться – Сили оброни

Фото ілюстративне: росЗМІ

Російські загарбники зазнали значних втрат поблизу Авдіївки, Мар’їнки та Вугледара у Донецькій області, тому про наступ на Вугледар наразі не йдеться.

Про це заявив керівник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський в ефірі марафону новин, пише Українська правда.

«Наразі про наступ мова не може йти, оскільки ворог поніс досить суттєві втрати. За останній тиждень він дуже активно атакував позиції на Вугледарі, Мар’їнці, Авдіївці, застосовував свої найкращі підрозділи, але на сьогодні відомо про те, що морально-психологічний стан військових РФ зовсім впав».

За його словами, наразі відомо, що командира «славнозвісної 155-ї бригади морської піхоти» доставили до Ростова за відмову виконувати бойові розпорядження. Крім того, російські підрозділи «Степ» та «Тигр» зараз відмовляються брати участь у бойових діях.

Також є інформація, що у 126-тій бригаді 20 окупантів написали відмову воювати – вони кажуть, що краще сидітимуть у тюрмі, ніж будуть іти як гарматне м’ясо на убій.

Дмитрашківський зазначив, що загалом останнім часом ворог дещо знизив свою активність на Донецькому напрямку і це пов’язане з тим, що на Запорізькому напрямку українські підрозділи знищують логістичні склади, скупчення особового складу і техніки ворога. Усе це унеможливлює подальше просування росіян.

«Донецький напрямок має складну ситуацію. Ворог хоч і знизив активність і вдень, і вночі, але продовжує штурмувати. За цю ніч ворог провів 6 штурмових дій в районі Авдіївки і Мар’їнки. Втрати наших позицій не відбулося. Втрати ворога за цю ніч становлять близько 2 взводів – майже весь склад, який атакував, був знищений».

Дмитрашківський зазначив, що на даний момент у росіян основне завдання – відновити сили і техніку.

Нагадаємо, раніше аналітики Інституту вивчення війни припускали, що російські сили готуються до відновлення наступальних операцій у районі Вугледара Донецької області, однак постійні проблеми з особовим складом і боєприпасами, ймовірно, надалі стримуватимуть їхнє просування.

Новини