Чому Новояворівська громада вирішила будувати стадіон під час війни. Коментар голови ОТГ

Фото: Новояворівська ТГ

У травні на Prozorro провели тендер на реконструкцію стадіону у Новояворівську, що на Львівщині, за 91,5 млн. Замовником тендеру виступила Новояворівська міська рада. Однак, наступного місяця Держаудитслужба розпочала моніторинг держзакупівлі, виявила порушення і договір розірвали. Також інформація про тендер збурила громадськість, яка почала говорити про невчасність такого будівництва.

У Новояворівській тергромаді пояснили своє рішення бажанням підготуватись до участі в міжнародних чи державних програмах співфінансування.

Про це в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному» розповів голова Новояворівської громади Володимир Мацелюх.

Скриншот з відео «Першого  Західного»   

За його словами, цього року основні суми з бюджету громади були скеровані військовим частинам та правоохоронним органам. За 8 місяців цього року сума склала 203 млн грн.

«З цього, що залишалось, ми ведемо якусь певну господарську діяльність, підтримуємо життєдіяльність міста, щось ремонтуємо.

Якщо мова йде про стадіон, то звичайно, що в 2023 році ніхто не збирався того стадіону будувати. В нас навіть немає призначень під ці кошти. Ми провели закупівлю, підписали угоду з терміном на три роки. Так в нас було визначено в тендерній документації. Організація, яка перемогла, погодилась з цими умовами. Ми думали, що в 2023-2024 році війна зупиниться нашою перемогою. Ми не мали цієї суми в бюджеті. Ми хотіли приймати участь  в міжнародних чи державних програмах на умовах співфінансування з вже готовою тендерною документацією. З готовими документами набагато швидше і легше зайти», – пояснює Володимир Мацелюх.

оренда квартири Львів

Новини