Чи готові укриття? У Львові перевірили дитячі садки

Фото: УНІАН

Готові та безпечні. У Львові закінчили перевірку дитячих садочків.  Інспектували їх міські урядовці, представники поліції та рятувальники. Це планова перевірка, яку навчальні заклади для найменших проходять щорічно. Та вже два роки поспіль до загальних вимог додали ще одну – облаштоване укриття.

Про це йшлося у програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Чотири укриття у чотирьох садочках. Останні, які мала розглянути комісія із магістрату. Перше знаходиться у підвальному приміщенні і розраховане на понад  1300 людей. у ньому не одна кімната. Кожна група має своє власне місце. Там також є столики, крісла, ліжка та іграшки для дітей.

«Діти в приміщенні мають іграшки для малювання: олівці, пластилін. Дивляться телевізор.Діти знаходяться з вихователями і весь час зайняті своїми заняттями», – розповідає директорка закладу дошкільної освіти Ярослава Садоваська.

Що ж до основних вимог, то в сховищі є декілька аварійних виходів, електроживлення, аптечка, вогнегасник, стаціонарний телефон, запас води, вбиральня, генератор. Для вентиляції відкривають вікна, які зовні закладені мішками з піском.

Висновок комісії – укриття безпечне для малечі.

Скриншот з відео «Першого Західного»

Наступний садочок теж отримав схвальний відгук після огляду.

«Наше укриття є дуже гарне і забезпечене всім. Передовсім, це засоби пожежогасіння: вогнегасники. Є санвузол. Є бокси, де діти можуть поїсти», – говорить директор Оксана  Орлова.

До того ж в укритті встановлена система примусової вентиляції, є електроживлення, каналізація, душ, радіо, осушувач повітря,аварійні виходи і генератор.

Скриншот з відео «Першого Західного»

 А от при вході в укриття третього дитячого садочку розташований дитячий паркінг. Далі сходами вниз – просторе сховище, яке складається із двох кімнат. У приміщенні також є столики і стільці, система примусової вентиляції, запас води, аварійні виходи.

Такий самий стан укриття і в четвертому садочку. Там на випадок повітряної тривоги може перебувати до 400 осіб.

Загалом результатом перевірки дитячих садків комісія задоволена.

«За підсумками  нашої перевірки садочки готові  до навчального року. Укриття в нас безпечні.   Тому можна зі спокійною душею відпускати діток до навчальних закладів», – резюмує членкиня комісії з обстеження дошкільних закладів Львівської міської ради Марія Хитра.

За її словами, усі садочки Львова відповідають санітарним та безпековим вимогам.

оренда квартири Львів

Новини