Для перетину кордону волонтерам потрібен буде електронний підпис

Фото: ЛОВА

Правила перетину кордону представниками громадських організацій та благодійних фондів Львівщини обговорили в Львівській обласній військовій адміністрації. У події взяли участь майже пів сотні представників організацій області, які перевозять через кордон гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ та населення України. Як наслідок, вирішили запровадити застосування електронного цифрового підпису під час подання відповідних звернень.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Для нас такі зміни дадуть більшу впевненість у достовірності документів, які надсилає в адміністрацію кожна з організацій. Відповідно ми зможемо сформувати перелік громадських організацій і благодійних фондів, члени яких перетинають кордон з гуманітарними вантажами на постійній основі, щоб пришвидшити для них процес обробки документів. Таким чином необхідні вантажі доставлятимуть без затримок із необхідними дозволами на перетин державного кордону», – зазначила керівниця апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк.

Водночас для організацій, які не мають такого підпису, застосовуватимуть перехідний період, який триватиме до кінця цього місяця. Під час нього діятимуть попередні умови подання документів. Після закінчення  перехідного періоду використання електронного цифрового підпису стане обов’язковою умовою для подачі документів на перетин кордону.

Новини