ДТЕК додав до відключення у Києві ще 750 будинків, тепер уже не на лініях інфраструктури

Фото: Суспільне

ДТЕК включив до списку на відключення у Києві ще 750 будинків, які раніше були заживлені за тими ж лініями, що і об’єкти критичної інфраструктури.

Про це повідомляють ДТЕК Київські електромережі.

У компанії наголошують, що задля справедливих і рівних умов електропостачання та відключення всіх клієнтів, ДТЕК провів велику технічну роботу задля оптимізації схеми живлення критичної інфраструктури і, де це було можливо, створив для житлових будинків альтернативну схему постачання світла. Тепер 750 додаткових будинків будуть відключатися на рівних умовах з іншими, що дозволить зменшити тривалість відключення для всіх киян.

Також повіломляють, що під час екстрених чи стабілізаційних відключень об’єкти критичної інфраструктури (великі насосні, котельні станції, лікарні, тощо) не відключаються від електропостачання. Разом з ними раніше під відключення не потрапляли і 1 497 житлових будинків, що підключені до тих же електроліній, що і об’єкти критичної інфраструктури.

Тепер до близько 750 будинків є застосовувати до них екстрені чи стабілізаційні відключення, що з одного боку дозволить зменшити тривалість відключень для всіх киян. З іншого – забезпечить більш справедливий підхід до електропостачання всіх киян.

Для ще 747 будинків, кажуть у компанії,  не можуть змінити поточну схему електропостачання, що обумовлено технічними характеристиками мережі. Вони наразі залишаються включеними до тих же ліній, що і критична інфраструктура, однак робота щодо них триватиме.

У ДТЕК також підкреслють, що списки критичної інфраструктури, котрі не потрапляють до відключень, не формує оператор системи розподілу. Їх формує та погоджує військово-цивільна адміністрація. Рішення про те, які об’єкти туди включаються також приймаються спеціальною комісією при військово-цивільній адміністрації.

Новини