«Фінансування терористів». СБУ оголосила президентові «Мотор Січ» нову підозру

Фото: СБУ

Контррозвідка та слідчі Служби безпеки викрили нові факти злочинної діяльності президента АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, якого підозрюють в роботі на агресора і оголосили йому нову підозру.

Про це пише пресслужба СБУ.

У ході слідчо-оперативних дій встановлено, що після початку повномасштабного вторгнення високопосадовець здійснював фінансування терористичної організації «ДНР». Зокрема, через сплату «податків» та «зборів» у бюджет цього квазіутворення.

Серед іншого, він співпрацював з українським підприємством, яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої «ДНР» (Сніжнянський машинобудівний завод – ред.). Його метою було постачання авіакомплектуючих до підприємств військово-промислового комплексу РФ.

Встановлено, що через оборудку «бюджет» терористичної організації «ДНР» отримав понад 290 млн російських рублів у вигляді «податків» від реалізації авіапродукції для потреб рашистів.

Одержані гроші керівники окупаційної адміністрації Донецька спрямовували на потреби військових угруповань РФ, які беруть участь у бойових діях проти Сил оборони на східному фронті.

На підставі цих доказів слідчі Головного слідчого управління СБУ повідомили очільнику промислового гіганта про нову підозру – в сприянні діяльності терористичної організації.

Крім цього під час нових обшуків правоохоронці виявили більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород президенту АТ «Мотор Січ» від представників військово-політичного керівництва РФ.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, СБУ у жовтні 2022 року затримала Богуслаєва разом з начальником Департаменту зовнішньо-економічної діяльності підприємства.

Новини