Громади Львівщини збільшили обсяг фінансової підтримки аграріїв в 5 разів

Фото: Wikipedia

Цьогоріч територіальні громади області на підтримку аграріїв спрямували понад 2 мільйони гривень бюджетних коштів, що в 5 разів більше, ніж торік.

Програми підтримки сільськогосподарських виробників на 2023 рік затвердили в 11 громадах, однак кошти на їх реалізацію виділили у 8.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Більш активно підтримують своїх виробників 4 територіальні громади Стрийського району, зокрема: Стрийcька, Розвадівська, Новороздільська  територіальна громади. Також у 2 громадах Львівського району, в Яворівському та Червоноградському районі – повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Більш активно підтримують своїх виробників 4 територіальні громади Стрийського району, зокрема: Стрийcька, Розвадівська, Новороздільська  територіальна громади. Також у 2 громадах Львівського району, в Яворівському та Червоноградському районі.

«Бюджети поки що не великі, але сам тренд нас дуже тішить. Львівщина торік була єдиним регіоном де діяла програма підтримки з обласного бюджету. Цього року до нас приєдналось кілька інших областей, але ми залишаємось регіоном – лідером за обсягом фінансування і громади нам допомогли в цьому», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

За її словами, загалом на підтримку АПК області цього року буде спрямовано 34,2 млн грн з обласного бюджету та 2,1 млн грн з бюджету громад.

Новини