Хід війни переламали гаубиці 155 калібру і HIMARS, – Сергій Грабський

Фото: novynarnia

Військовий аналітик Сергій Грабський назвав зброю, яка, на його думку, найбільше вплинула на поле бою і змінила розклад сил. Це гаубиці 155-го калібру і HIMARS.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«Війна, яку ми отримали, засвідчила, що 80% вогневих завдань вирішує саме артилерія і ракетні війська. Тому нам надзвичайно важливо було отримати і ми отримали  в піковій фазі оборонних операцій, гаубиці 155-го калібру і безумовно, HIMARS. Вони дозволили нам вирішувати завдання не тільки на лінії фронту, а на всю глибину бойових порядків. Саме такі системи залпового вогню дозволили нам виправити ситуацію і нейтралізувати наступ противника», – говорить Сергій Грабський.

На його думку, українці від початку перевищували противника в кількості ударних дронів, зокрема «Байрактарів». Також українська армія перевищувала росіян в навченості, стійкості військ і системі управління. Ще одним визначним фактором він назвав ракети, які дозволили вести війну в акваторії Чорного моря.

«Так, ми поки що не отримали те, що ми хочемо отримати, але я маю переконання, що ми отримаємо далекобійні засоби, щоб знищувати стратегічні об’єкти противника, військові склади і бази на оперативній території та  території ворога», – вважає експерт.

оренда квартири Львів

Новини