HIMARS стали менш ефективні через електронне блокування росіян – CNN

В останні місяці артилерійські ракетні системи HIMARS, які є на озброєнні ЗСУ, стали менш ефективними через інтенсивне блокування росіян електронними засобами придушення.

Про це пише CNN з посиланням на джерела, повідомляє Українська правда.

«Останніми місяцями Росія все частіше перешкоджає роботі мобільних ракетних комплексів американського виробництва в Україні, використовуючи електронні перешкоди, щоб вивести з ладу систему наведення на ціль за допомогою GPS, що призводить до того, що ракети не влучають у ціль».

Ракетні системи середнього радіусу дії HIMARS були визнані як такі, що змінюють правила гри та відіграють ключову роль у війні, але зараз вони стали менш ефективними через дії окупантів.

За даними джерел CNN, це змушує шукати способи налаштувати програмне забезпечення HIMARS таким чином, щоб протистояти зростаючим російським зусиллям з глушіння.

«Це постійна гра в кішки-мишки» з пошуку контрзаходів проти глушіння, тільки для того, щоб потім росіяни протидіяли цим контрзаходам. І незрозуміло, наскільки довготривалою буде ця гра в довгостроковій перспективі», – сказав неназваний представник Пентагону.

Зважаючи на очікуваний контрнаступ, рішення, які допоможуть українським військам досягти значного прогресу, стають ще більш пріоритетними.

«Одна справа – стримувати росіян там, де вони зараз перебувають. Інша справа – вигнати їх звідти», – підкреслив бригадний генерал армії США у відставці Стівен Андерсон.

Нагадаємо, 3 травня Міноборони України показало, як зберігає американські реактивні системи залпового вогню HIMARS, а також повідомило, що досі не було знищено жодної установки.

оренда квартири Львів

Новини