Ізраїль готується передати Україні балістичні ракети, через співпрацю РФ та Ірану

Фото: Zn.ua

Якщо Іран розпочне постачання балістичних ракет Росії, то Ізраїль буде готовий поставити високоточні балістичні ракети Україні.

Про це заявив голова Ради національної безпеки Ізраїлю Еяль Хулата на форумі в Бахрейні, повідомляє ізраїльська державна медіакорпорація «Кан», пише Zn.ua.

Заяві передував протест Ізраїлю Росії через використання ними у війні проти України придбаних у Ірану БпЛА. Протест було висловлено в розмові між послом Ізраїлю та заступником міністра закордонних справ Росії Богдановим, зазначило джерело мовника, знайоме з деталями розмови.

При цьому в Ізраїлі вважають, що Іран близький до того, щоб передати Росії також балістичні ракети, окрім проданих безпілотників типу Shah-136.

Видання не уточнює, чи країна готова передати Україні ракети ізраїльського виробництва, але в ізраїльських ЗМІ припустили, що попередження стосувалося саме цього виду озброєння.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Ізраїль надав дозвіл країнам НАТО постачати в Україну системи озброєнь, які містять ізраїльські компоненти. До цих систем входять електрооптичні та для керування вогнем.

Новини