Компанія Ахметова почала імпорт електроенергії з Європи

Фото: Радіо Свобода

Компанія «Д.Трейдінг» з січня почала активно імпортувати електроенергію з Європи для зменшення дефіциту в енергосистемі України.

Про це заявили в компанії.

«Протягом січня компанія активно імпортувала електроенергію з Європи (приблизно 95% всього імпорту) і планує продовжувати нарощувати поставки, щоб зменшити дефіцит в енергосистемі України і тим самим підтримати економіку та населення», – йдеться в повідомленні.

«Імпорт електроенергії з Європи покращує ситуацію з балансом в енергосистемі України. Додаткові, гарантовані, поставки електроенергії надають можливість підприємствам стабілізувати та наростити рівень виробництва. І, як бачимо, це дійсно працює. В найближчі тижні ми плануємо розширити обсяги поставок та дати додаткову електроенергію більшій кількості клієнтів», – зазначив генеральний директор ТОВ «Д.Трейдінг» Dmytro Malyar.

Зараз пропускна спроможність дозволяє імпортувати приблизно 500 млн кВт.год на місяць, що дорівнює споживанню 2 млн домогосподарств протягом цілого місяця.

Загалом же цей обсяг потенційно може складати орієнтовно до 1 млрд кВт.год щомісяця і суттєво знизити дефіцит електроенергії.

Як зазначили в компанії, для цього необхідно розширити пропускну здатність міждержавних перетинів з сусідніми європейськими країнами, зокрема з Румунією та Угорщиною.

Новини