Кожен рух українських військових принесе безпеку і на прифронтові території – Зеленський

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський провів сьогодні довгий, детальний селектор з усіма, хто здійснює керівництво різними напрямами захисту держави. Військові, СБУ, ГУР, зовнішня розвідка, МВС, інші урядовці, Офіс.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент.

Зеленський наголосив, кожен фронтовий напрямок тримаємо під контролем. «Хортиця», «Таврія», «Одеса», «Північ» – були доповіді щодо ситуації за добу.

За його словами, окрім безпосередньо фронтових напрямків, увага й до прифронтових територій. Тих міст і районів, які щодня й щоночі зазнають російських обстрілів. Зокрема, це Нікополь та інші громади Дніпропетровської області, Запоріжжя, Херсон і область, прифронтова частина Донбасу, Харків і область, Сумщина, Чернігівщина.

«Зараз на більшій частині території нашої країни, де вдалося дати відносну безпеку життя, може не відчуватися, яким є життя тих наших людей, хто у прикордонних районах із Росією, хто на півдні нашої держави. Там, де обстріли. Там, де люди хоч і не на фронті, але все ж таки безпосередньо на війні. Там, де Росія постійно намагається знищити все, що є в людей. Постійно – і це без перебільшення».

Зеленський наголосив, коли в Україні готуються активні дії наших військових, усіх наших сил оборони й безпеки, то мається на увазі й те, що такі активні дії поступово повертатимуть безпеку тим, хто зараз у прифронтовій зоні.

«Кожен рух нашого прапора вперед означатиме й убезпечення наших людей. І на тих територіях, що будуть звільнятися від окупанта. І на тих територіях, що ставатимуть глибшим тилом. І на тих територіях прикордоння, яким поразка окупанта принесе нарешті спокій».

Новини