Літаки для України будуть. Додаткова бронетехніка буде. ППО посилимо – Зеленський підсумував свої візити

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський підсумовуючи свої візити в європейські країни відзначив домовленості щодо літаків, додаткової бронетехніки та ППО для України.

Про це Зеленський заявив у своєму вечірньому зверненні.

«Короткий звіт про нашу активність цими днями. Чотири візити: Швеція, Нідерланди, Данія, Греція. Саміт Україна – Балкани. Переговори на полях саміту з Болгарією, Сербією, Хорватією, Чорногорією, Північною Македонією, Молдовою, із Президенткою Єврокомісії. Повертаємося додому з новою політичною підтримкою, новими домовленостями. Територіальну цілісність України всі чітко підтверджують. Літаки для України будуть. Додаткова бронетехніка буде. ППО посилимо».

Президент також розповів, що практично на всіх зустрічах обговорювався захист маршрутів експорту через Чорне море та через «коридори солідарності» по суходолу.

Він відзначив важливу домовленість із Грецією – готовність взяти патронат над відновленням Одеси. «Рішення не лише змістовне, а й дуже символічне. Наповнене багатьма історичними та культурними сенсами. Загальний підсумок цих днів – Україна стала сильнішою».

Також президент подякував Люксембургу за приєднання до декларації «Групи семи» щодо безпекових гарантій.

оренда квартири Львів

Новини