Літаки та далекобійні ракети. Кулеба назвав пріоритети України на Мюнхенській конференції

Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три пріоритетні теми, які Україна цьогоріч просуватиме на Мюнхенській безпековій конференції: постачання далекобійних ракет і бойових літаків для України, членство нашої держави в НАТО та майбутнє Росії.

Про це він розповів увечері 6 лютого в ефірі національного телемарафону, повідомляє пресслужба МЗС Україна.

«Ця Мюнхенська безпекова конференція буде дуже важливою. На ній зберуться ключові фігури в питаннях євроатлантичної безпеки. В центрі уваги будуть теми, які безпосередньо дотичні до безпеки України, Європи та світу загалом», – заявив він.

Кулеба нагадав, що рік тому саме на Мюнхенській безпековій конференції президент Володимир Зеленський виступив із програмною промовою, в якій зокрема закликав надати Україні зброю.

«Цьогоріч ми будемо просувати на Мюнхенській безпековій конференції пріоритетні для України теми. Ключова – це постачання далекобійних ракет і відкриття постачання бойових літаків, оскільки саме літаки є останнім типом зброї, який потрібно розблокувати, всі інші позиції ми за минулий рік відкрили командними зусиллями. Будемо також говорити про членство України в НАТО і взагалі про майбутнє Росії», – заявив міністр.

Новини