Lviv Bookforum цього року відбудеться біля Порохової вежі

Фото: kultura.rayon.in.ua

4-8 жовтня у Львові відбудеться ювілейний 30-й літературний фестиваль та книжковий ярмарок. Вперше Книжковий ярмарок зустрічатиме українських видавців на новій локації – поруч з Центром архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа». Події відбуватимуться наживо та онлайн.

Про це програмна директорка Lviv Bookforum Софія Челяк розповіла в ефірі програми «Головне за день на «Першому  Західному».

«Цьогоріч ми спробуємо повернути Ярмарок. Це буде приблизно 30 видавництв, які приїдуть до Львова і можна буде купити  їх книжки. Також ми будемо працювати з кількома локаціями. І основна програма відбуватиметься наживо у Львові, але з трансляцією на весь світ українською, англійською з іспанськими субтитрами», – зазначає програмна директорка фестивалю.

Цьогоріч Ярмарок вперше буде відбуватись біля Порохової вежі.

«Але ми закликаємо наших відвідувачів під час подій форуму дотримуватись безпекових норм. Зокрема, реагувати на тривоги. Ми сподіваємося, що все відбудеться добре, сплановано і злагоджено. Навіть, якщо будуть тривоги, ми всі зможемо бути за себе відповідальними», – говорить Софія Челяк.

Цього року українські та іноземні гості будуть долучатись до форуму онлайн і офлайн.

«Найбільше ми тішимось спілкуватись з Артом Шпігельманом, який є автором коміксу «Maus». Це легендарний комікс про нацизм. Також ми будемо говорити з Енн Епплбом. Вона є авторкою книги «Червоний голод» і однією із амбасадорок України і історикинею, яка спеціалізується на Україні. Її книга про Голодомор стала дуже впливовою для визнання його геноцидом.

Також ми будемо говорити з Георгі Господиновим – цьогорічним лауреатом Букмерівської премії. Також ми прийматимемо Крістіну Лемб, авторку книги «Я – Малала», – розповідає Софія Челяк. Завдяки донором і підтримці вхід на цьогорічний книжковий форум буде безкоштовний.

оренда квартири Львів

Новини