Львівське «Видавництво Старого Лева» визнали найкращим у Європі

Фото: ВСЛ

«Видавництво Старого Лева» отримало перемогу в BOP-2023 – Bologna Prize for the Best Children’s Publisher of the Year в категорії Європа.

Ця нагорода вручається найкращим видавцям з усього світу в номінаціях з шести географічних регіонів (Африки, Центральної та Південної Америки, Північної Америки, Азії, Океанії та Європи). Як повідомили у видавництві, ця нагорода як Оскар, але у світі книжок для дітей.

«Ми щасливі, що цього року нам вдалося не лише представити Україну на події світового рівня, зустрітися з колегами-видавцями з інших країн, але й здобути таку важливу перемогу для нас та нашої країни! Дякуємо усім видавництвам, асоціаціям видавців та установам, які займаються популяризацією читання по всьому світу, які проголосували за нас та надихали усю команду «Видавництва Старого Лева» своєю підтримкою та вірою в нас. Це велика честь та відповідальність для нас, і ми невимовно раді, що змогли виправдати сподівання кожного, хто був поруч з нами. Тішимося за наших колег, які перемогли у інших номінаціях», – зазначили у видавництві.

Новини