Литва передала ВМС України комплекти радіолокаційного обладнання

Фото: LRT

Міністерство національної оборони та литовська армія продовжують здійснювати безперебійну військову підтримку України: Військово-морські сили ЗС Литви передали ВМС України комплекти радіолокаційного обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Литви, передає Укрінформ.

«Ця підтримка посилить можливості України з морського спостереження та допоможе краще зрозуміти ситуацію на морі. Для України, спустошуваної російською війною, ці радіолокаційні пристрої будуть важливими як для захисту її територіальних вод, так і для забезпечення безпеки громадян», – сказав міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.

Радарні комплекти призначені для забезпечення морського спостереження та поліпшення здатності моніторити морське середовище. Ця техніка була відправлена з урахуванням потреб та запиту ВМС України.

Окрім постійної передачі військової техніки та обладнання, Литва також активно навчає українських військових, надає українцям лікування та реабілітацію, готує експертні консультації, виділяє кошти в міжнародні фонди підтримки України.

Як повідомлялося, у Литві вже склали довгостроковий план підтримки. На 2024-2026 роки запланований новий пакет військової допомоги Україні на 200 млн євро.

оренда квартири Львів

Новини