Маляр про Бахмут: РФ змушена замінювати вагнерівців, бо більшість знищені

Фото: Міноборони

Військовослужбовці армії РФ змушені замінювати найманців ПВК «Вагнер» на Бахмутському напрямку, бо більшість підрозділів ПВК була знищена Збройними силами України.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону новин, пише Українська правда.

Інформацію про часткову заміну підрозділів ПВК «Вагнер» на регулярні російські війська Маляр прокоментувала наступним чином: «Росіяни змушені робити цю заміну (вагнерівців на Бахмутському напрямку – ред.), бо більшість підрозділів Вагнеру була знищена нашими Збройними силами. Вони змушені зараз це робити».

Вона також повідомила, що регулярні російські військова демотивовані, на відміну від вагнерівців, які є найманцями та вмотивовані оплатою.

Маляр наголосила, що ситуація у Бахмуті «напружена і складна». Ворог переважає чисельно, однак втрати окупантів, за її словами, значно вищі, ніж у українських захисників.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни в кінці січня заявили, що військовослужбовці армії РФ, ймовірно, замінюють виснажені сили найманців з ПВК «Вагнер», щоби посилити наступ на Бахмут, переконані аналітики Інституту вивчення війни.

Новини