Мешканців прилеглих територій до ЗАЕС закликають евакуюватися

Фото: Енергоатом

Українська влада звернулась до мешканців тимчасово непідконтрольних районів, прилеглих до ЗАЕС, самостійно евакуюватися, бо російська влада не погоджує гуманітарних коридорів.

Про це повідомила в Телеграм віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

«Учора Радбез ООН вкотре засідав щодо ситуації на ЗАЕС. Маски зірвані. Російська держава безпосередньо займається ядерним тероризмом. Це перший прецедент в історії людства.

Росіяни тримають у заручниках не лише персонал станції. В заручниках і мешканці тимчасово окупованих територій, прилеглих до ЗАЕС. Десятки тисяч людей.»

Ірина Верещук повідомила, що Мінреінтеграції запросило гуманітарний коридор для евакуації цивільного населення з прилеглих до атомної електростанції територій. У відповідь – цинічне мовчання.

«Звертаюся до мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду України районів, прилеглих до ЗАЕС: евакуюйтеся! Знайдіть спосіб перебратися на підконтрольну територію. Ми вас чекаємо та допоможемо. Звертайтеся на гарячі лінії Мінреінтеграції:

1548 або +38(096) 078 84 33 (цілодобова лінія для дзвінків і повідомлень через мобільні застосунки WhatsApp/Telegram/Viber у разі відсутності мобільного зв’язку).»

Новини