Мобілізовані росіяни з’являться на полі бою не раніше середини жовтня – Олександр Коваленко

Фото: ТАСС

300 тисяч мобілізованих російських солдат не одразу з’являться на фронті. Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко вважає, що все залежатиме від того, наскільки цих рекрутів російська влада зможе забезпечити зброєю. При цьому він переконаний, що їх кидатимуть не на підсилення військ, а на ротацію.

Про це він розповів в ефірі «Першого Західного».

«В зоні бойових дій в Росії є необхідність ротації деяких підрозділів, їх виведення з зони бойових дій через їхні великі втрати та потреби відновити боєздатність.  Якщо цього не буде зроблено, то ці останні, більш менш професійні підрозділи буде знищено. Тому так чи інакше ці частково мобілізовані будуть використовуватись для ротацій і поповнення складу тих підрозділів, які потребують відновлення», – говорить аналітик.

Інше питання, що Росія може забезпечити усім спорядженням, зброєю, харчуванням не більше 30 тисяч військовослужбовців. Це два армійських корпуси, додає експерт.

«Для цього, щоб вони з’явились на Україні, потрібен час. І не йде мова про якусь підготовку, а хоча б надати базові знання – на це піде два тижні. Крім того, щоб сформувати самі підрозділи і надати їм більш менш все необхідне – піде ще тиждень. Тому можна казати, що побачимо цих частково мобілізованих на початку чи в середині жовтня», – вважає Олександр Коваленко.

При цьому він переконаний, що цих рекрутів кинуть не на південний, а на луганський плацдарм,  оскільки найбільші проблеми, на його думку, в окупантів саме на тому напрямку.

Новини