Мобільних операторів зобов’яжуть купувати резервне живлення, – ОВА

Фото: focus

Мобільний зв’язок під час відключень електроенергії погано працює через небажання  операторів зв’язку витрачати гроші на резервне живлення. Зокрема, на Львівщині один з мобільних операторів забезпечив генераторами лише 10% свої базових станцій зв’язку.  

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«Ми неодноразово проводили зустрічі, наради в різних форматах і в різній тональності з основними операторами мобільного зв’язку. Ситуація, яка була більше місяця тому, була  негативною. Це ми говоримо про те, що на основних базових станціях рівень забезпечення резервним живленням: акумуляторними батареями  чи генераторами, є доволі низький»,- зазначає посадовець.  

За його словами, в Львівській ОВА вже звернулись до Кабміну, РНБО, щоб питання безперебійної роботи зв’язку вирішили на загальнодержавному рівні.  Хоча чиновник обіцяє і на місцевому рівні вимагати покращення надання послуг.

«Не буду називати мобільного оператора, але якщо ми говоримо про забезпечення генераторами не більше 10% базових станцій, то, напевно, це не те, на що розраховує споживач. Він готовий зрозуміти здорожчання послуг, але ставить питання про якісні послуги, про можливість зателефонувати рідним і близьким в кризовій ситуації. Ми навіть не говоримо про високошвидкісний інтернет, але смс-повідомлення чи телефонний дзвінок мобільний оператор повинен забезпечити. Ми будемо «дотискати» мобільних операторів і на регіональному рівні», – говорить Андрій Годик.

оренда квартири Львів

Новини