Мультипредметний тест в 2023 році. Його особливості

Фото: nus

20 тисяч учнів на Львівщині вже подали свої заявки на участь у цьогорічному Національному мультипредметному тесті (НМТ). Усі, хто зареєструвався, до 7 травня мають змогу змінити третій  відбірковий предмет тесту, місце, де складатимуть, або сесію: основну чи додаткову.

Про це йдеться в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Основна сесія буде відбуватись із 5 по 23 червня. Тестування абітурієнтів складатимуть на комп’ютерах.  В аудиторії перебуватимуть 15 учасників і два інструктори, а не один як минулого року.

«Ми вже формуємо мережу і це вже хороші великі школи, заклади освіти в багатьох містах Львівської області. І основний акцент робиться на комп’ютерах, які мають відповідати технічним вимогам. Я знаю, що були передані Starlink. І найголовніше – це укриття. В кожному з екзаменаційних центрів є укриття», – розповіла керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Нагадаємо, через війну замість ЗНО у 2023 році випускники будуть складати Національний мультитест. НМТ буде містити завдання з трьох предметів. З них два обов’язкових: українська мова та математика, а третій предмет – на вибір учня: історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.

оренда квартири Львів

Новини