Вимагаємо звіту міністра оборони і прем’єра – Олег Синютка

Фото: agropolit

В уряді можливі кадрові ротації.  Першим, кому, найочевидніше, доведеться попрощатись зі своїм кріслом, буде міністр оборони. У цьому впевнений народний депутат України Олег Синютка. Але, на його думку, ротація навряд чи щось змінить у роботі міністерства.

Про це він розповів в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному».  

«Не може бути міністр оборони несамостійною фігурою. Не може він чекати, коли йому дадуть ті чи інші вказівки. Не може міністр оборони не відповісти за всі корупційні схеми: і закупівлі військової одежі, і сумнозвісні яйця по 17 грн», – наголошує депутат.

Тому фракція  «Європейської солідарності» вимагає звіту міністерства оборони і прем’єр-міністра.  Олег Синютка зазначає, що за весь час воєнного стану, з 24 лютого,  жодного представника уряду не було в парламенті.

Скриншот з відео «Першого Західного»

На його думку, це неправильно, тому  що є депутати, які  хочуть задати питання, і є такі, які  можуть підказати, як і що робити в тій чи іншій ситуації.

«Дуже часто люди мене питають: «А де ви? А чому ми про це не говорите?».  А я думаю: «Просто ви не бачите, як ми 27 депутатів від ЄС на кожне питання не просто кажемо, що воно погане, а пропонуємо: «Давайте зробимо так». 

Наші голоси завжди за євроінтеграційні закони, законопроєкти, які наближають нас до вступу в НАТО, наші голоси завжди там, де треба присікти корупцію.  Якщо хтось думає, що ми будемо підтримувати бажання поставити на гальмо місцеве самоврядування – цього не буде», – підкреслює Олег Синютка.  

оренда квартири Львів

Новини