На Бахмутському напрямку на окремих ділянках ворог відступив на два кілометри – Сирський

Фото: Сирський, Телеграм

Сили оборони провели ефективні контратаки на Бахмутському напрямку, завдяки чому на окремих ділянках фронту ворог відступив на дистанцію до двох кілометрів.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

«Завдяки продуманій обороні на Бахмутському напрямку, ми отримуємо результати ефективних дій наших підрозділів. У тому числі, проводимо ефективні контратаки. На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск українських захисників та відступив на дистанцію до 2-х кілометрів».

Сирський наголосив, саме грамотне проведення оборонної операції виснажило підготовлені сили ПВК «Вагнер» та змусило на певних напрямках замінити їх гірше підготовленими підрозділами регулярних військ РФ, котрі зазнали поразки та відійшли.

«Попри значну концентрацію військ та гучні заяви російських військових злочинців про наміри взяти Бахмут до 9-го травня, ворог так і не зміг захопити українське місто.

Наші сили оборони надійно тримають фронт та не дають ворогу просунутись вперед. Битва за Бахмут триває…»

Командувач Сухопутних військ окремо відзначив роботу 3-ї окремої штурмової бригади, яка в бою завдала ворогу потужного удару та показала міць української армії.

оренда квартири Львів

Новини