На Донецькому напрямку ворог дещо видихся, має брак боєприпасів – Сили оборони

Фото: ЗСУ

Російські окупаційні війська зазнали значних втрат на Донецькому напрямку та мають брак боєприпасів, тому знизили активність.

Про це заявив керівник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Насправді ворог видихся. Якщо порівнювати минулий тиждень, (на напрямку Авдіївка-Мар’їнка) ворог значно зменшив кількість штурмових дій, кількість обстрілів. Якщо вона вимірювалась сотнями за день (спроб штурму) і близько 600 обстрілів, то на сьогоднішній день – дещо менше. За день – до 30 штурмових дій (уночі від 2 до 9), і обстріли за день сягають 200-250 (за ніч – 100-120)».

Щодо ймовірних причин, з чим це пов’язано, Дмитрашківський зазначив, що ворог останнім часом зазнав значних втрат і відчуває «артилерійський голод».

Для того, щоб продовжувати наступ, противнику потрібен час для відновлення.

«Дуже багато розмов про брак боєприпасів, «артилерійський голод», (окупантам) встановлено на сьогоднішній день ліміт, який вони не можуть перевищувати. Якщо перевищують, наступного дня вони залишаються без боєприпасів. І це проблема не лише Пригожина, який каже, що йому не дають боєприпасів, це загальна проблема в російській армії.

Ворог, на мою думку, уже дещо видихся і не має тієї потужності, яку мав попередньо».

Новини