На двох пунктах пропуску на Львівщині запрацювала єЧерга для автобусів

Фото: hromadske

З понеділка, 21 серпня, на Львівщині у тестовому режимі запрацювала єЧерга для автобусів. Тестування відбудеться у пунктах пропуску «Краківець – Корчова» та «Шегині – Медика».

 Про це повідомляють у Мінінфраструктури.

Послуга вже три тижні тестується  у Волинській області. За цей час кордон за записом перетнуло близько однієї тисячі автобусів.

«Етап тестування дозволяє нам фіксувати пікові години та дні на пункті пропуску, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший», – пояснив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

Тому тестування електронної черги для автобусів запрацює також у Львівській, Чернівецькій та Закарпатській областях:

  •     Краківець – Корчова (Львівська область)
  •     Шегині – Медика (Львівська область)
  •     Порубне – Сірет (Чернівецька область)
  •     Мамалига – Крива (Чернівецька область)
  •     Чоп – Захонь (Закарпатська область)

Загалом тестування охопило вже сім пунктів перетину кордону.

об перетнути кордон дані водія та автобуса мають бути внесені в систему «єЧерга». Для цього варто зареєструватись на сайті «єЧерга» та обрати потрібний прикордонний перехід.

Реєстрація доступна від з 20 серпня для пунктів пропуску із Львівської та Чернівецької областей та 22 серпня для Закарпатської області. Йдеться як і про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. Таким чином, всі автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі.

З моменту запуску проєкту єЧерга у грудні минулого року за допомогою єЧерги кордон перетнуло майже 340 тисяч тисяч вантажівок та зареєструвалось понад 60  тисяч водіїв цих транспортних засобів.

оренда квартири Львів

Новини