На хімічному заводі відмовились говорити про вибух на підприємстві

Фото: varta1.com.ua

Представники хімічного заводу відмовились коментували журналістам вибух, який стався з неділі на понеділок у Сихівському районі Львова. Його мешканці припускають, що інцидент трапився на хімічному заводі.

Нагадаємо, у ніч на понеділок львів’яни прокинулись від раптового звуку вибуху. Кажуть, його було чутно з території хімзаводу. До того ж там повибивані вікна.

Фахівці ДСНС ситуацію не коментують, адже їх не задіювали для ліквідації наслідків, бо до них не надходив виклик. Пояснити, що спричинило вибух та чи є загроза для містян – журналістам програми «ОЧІ» на «Першому Західному» обіцяли представники заводу. Проте у домовлений час, ні впродовж наступних годин на дзвінки не відповідали. На територію виробництва також не впускають.

«АТ Львівський хімічний завод», як йдеться на їх сайті, є найбільшою газовою компанією України. Виробник та імпортер технічних, харчових, медичних газів та газових сумішей.

Співвласником товариства є Анатолій Бобришов, який був засновником і свого часу очолював Конгрес російських общин західних областей України. Також був основним фінансистом газети «Русский вестник», де публікувалися відверто антиукраїнські статті.

оренда квартири Львів

Новини