На Львівщині навчальний рік закінчиться до 1 липня, – Олег Паска


Через бойові дії в окремих регіонах, Міністерство освіти і науки України рекомендувало школам не враховувати необхідних 175 навчальних днів, а виходити з того, щоб була вичитана навчальна програма. Тобто, Міносвіти надало можливість громадам самим регулювати час завершення навчання. Про це в ефірі «Першого Західного» розповів керівник департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска.

«На Львівщині ми, очевидно, завершимо навчання в червні. Школи будуть рішеннями своїх педрад встановлювати дату закінчення навчання. І я сподіваюсь, що 1 вересня ми організовано розпочнемо роботу», – робить припущення посадовець.

За його словами, в кінці навчального року всім школярам роздадуть табелі. Навіть внутрішньо переміщеним школярам, якщо в своїх школах вони не зможуть отримати документів через неможливість там вчитись.

Що ж до випускних вечорів для старших класів, то в департаменті немає інформації щодо можливості їх проведення.

«Сподіваюсь таких запитів до нас не буде надходити, оскільки ми розуміємо в яких умовах ми знаходимось. В першу чергу – це безпека учнів. Головне, щоб діти гарно завершили школу, мали гарні результати. Більше того, ми рекомендуємо тим учням, які поступають в заклади вищої освіти, сконцентрувати свої зусилля на тих предметах, які будуть винесені на мультитест», – говорить Олег Паска.

Нагадаємо, цього року ЗНО відбудеться у формі мультитесту: тестування з української мови, математики, історії України.


Новини