На Львівщині паліїв сухої трави ловлять за допомогою безпілотника

Фото: ДСНС

На цих вихідних в Львівському районі працювала рейдова група, яка шукала паліїв сухостою. До її складу входили працівники ДСНС Львівщини та Національної поліції.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

В першу чергу із населенням проводилась роз’яснювальна робота. Громадянам роздавались інформаційні листівки, щодо заборони спалювання сухої трави та небезпеки, яку несуть такі пожежі.

Однак, під час проведення рейду було складено 7 адмінпротоколів за спалювання сухої рослинності. Для пошуку порушників, був залучений безпілотник. Варто зазначити, що безпілотники активно застосовуються ДСНС. Так, як переглядаючи обстановку за допомогою дронів, рятувальники значно заощаджують час, що є дуже ефективно.

Рятувальники нагадують, що для тих, «господарів», які хочуть спалювали сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, біля хат – задумайтесь чи маєте зайві гроші. Так, як такі підпали караються законом у вигляді штрафу:

  •    для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн
  •   для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн

Крім того, під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань.

оренда квартири Львів

Новини