На Львівщині пошкоджено підстанцію. ППО знищила чотири з шести ракет – Козицький. Оновлено

Фото: ЛОВА

Унаслідок ракетної атаки по Львівщині, пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Сили ППО знищили 70% ракет, які летіли над областю.

Про це в Телеграм повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.  

«Жителі Львівщини, сьогодні маємо чергову масовану ракетну атаку росіян по території нашої держави. Сили ППО знищили 70% ракет, які летіли над Львівщиною. Ракети пошкодили об’єкт енергетичної інфраструктури. Інформації про потерпілих станом на цю мить немає».

За словами Козицького, на Львівщині застосували аварійні відключення електроенергії через пошкодження енергоінфраструктури.

Він наголосив, станом на 11:40 у Львівській області без електропостачання понад 470 тисяч абонентів. Найскладніша ситуація з відновленням електропостачання у Львові та навколишніх населених пунктів. Енергетики вже розпочали ремонтні роботи і до кінця дня мають відновити електропостачання в обласному центрі.

О 12:58 Козицький додав, що по Львівській області ворог випустив 6 ракет, з них 4 сили ППО збили. Є два попадання в електропідстанцію.

«Без електроенергії 282 населені пункти, з них 76 частково. Найважче подати напругу для Львова та прилеглих населених пунктів: Оброшине, Зимна Вода, Дубляни, Брюховичі.

Енергетики працюють над поверненням світла й води у кожну домівку».

Новини