На Львівщині спрацювала ППО. Вибухи лунали у семи областях. Оновлено

Фото ілюстративне

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що у Львівській області працювала протиповітряна оборона. Вибухи також лунали у семи областях України.

Деталі він пообіцяв розповісти згодом. Також закликав мешканців  залишатись в укриттях допоки триває повітряна тривога.

Крім Львівщини, вибухи були чутні також в Києві та на Київщині, в Рівненській, Київській, Одеській, Чернігівській, Кіровоградській, Волинській, Хмельницькій областях.

Зокрема, за словами мера Києва Віталія Кличка, сили ППО збили на Київщині кілька ракет, які летіли на столицю.

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович звернувся до всіх підприємств, особливо до власників великих торговельних об’єктів, мереж, закладів громадського харчування та усіх мешканців області, з проханням суттєво скоротити споживання електроенергії.

Голова Одеської ОВА Максим Марченко повідомив, що внаслідок двох ракетних ударів по об’єкту енергетичної інфраструктури Одеської області у декількох населених пунктах Одеського району немає світла. За даними Одеської РДА, троє постраждалих.

Мери Хмельницька, Рівного та Луцька повідомили про прильоти ракет в об’єкти енергетичної інфраструктури: міста залишились без світла. Попередньо без жертв. Мешканців закликали зробити запаси води, допоки ще працює система водопостачання.

Мер Луцька Ігор Поліщук згодом повідомив, що пошкодження об’єкту енергетики, по якому було здійснено влучання критичні. Фактично він знищений. Наразі його відновлення неможливе.

За попередньою інформацією, влучання було здійснено трьома ракетами Х-101.

Новини