На Львівщині викупили останню ділянку Північної об’їзної міста, але її будуватимуть вже після війни

Фото: zaxid.net

Усі 43 земельні ділянки та 8 будинків, які були розташовані на місці майбутньої Північної об’їзної Львова, обласна військова адміністрація викупила. Відтак, фізично вже можна оголошувати тендер і братись до будівництва найдорожчої ділянки у Львівській області. Однак, реалізацію проєкту призупинили до завершення війни.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

На сьогодні будівництво Північної об’їзної Львова вартуватиме понад 11 млрд грн. позику обіцяли надати в Європейському банку реконструкції та розвитку. Новий шлях з’єднає трасу Київ-Чоп із трьома дорогами державного значення, які ведуть від Львова до польського кордону. Дорога пролягатиме із села Бірки через Завадів, Зашків, Гряду і завершиться у Малих Підлісках.

Довжина полотна – понад 23 кілометри. В кожному напрямку буде по 2 автомобільні смуги. На ділянці спорудять 3 мости, стільки ж естакад та 7 мостових переходів. Для фізичного початку будівництва Північної об’їзної залишились формальності.

«Потрібно буде актуалізувати тендерно-кошторисну документацію, проєктна документація, швидше за все, залишатиметься без змін. І зможемо оголошувати тендер. Після того, як буде оголошено тендер, визначено переможця, тоді зможемо приступати до підготовчих, а потім будівельних робіт», – розповідає речник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Іван Бондар.  

Але все це робитимуть лише після завершення війни. За найсприятливіших обставин тендерна процедура триватиме 6 місяців, а будівництво Північної об’їздної – два роки.

оренда квартири Львів

Новини