На маршрутах Рава-Руського напрямку встановлюють пристрої для е-квитка

Фото: ЛОВА

У приміських та міжміських автобусах Львівщини почали встановлювати валідатори. Це етап впровадження електронного квитка. Перші 26 пристроїв для безготівкового розрахунку вже встановлюють в автобусах на маршрутах Рава-Руського напрямку.

Як дізнались журналісти  програми «ОЧІ» на «Першому Західному», кожен валідатор буде мати прив’язку до маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в Львівській області діють різні тарифи на проїзд.

«Коли усі валідатори встановлять, розпочнеться пілотний етап проєкту. В його межах перевірять обладнання й систему, проведуть тестові платежі. Несправності та зауваження, які можуть виникнути у тестовий період, оперативно виправлятимуть», – розповів про проєкт начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Львівщина першою в Україні запроваджує електронний квиток на приміських та міжміських автобусах, які курсують в межах області. Безготівковий розрахунок в маршрутках мають впровадити цього літа.

Ініціативу реалізують в межах співпраці Львівської ОВА з інвестором із впровадження АСООП «Smart Ticket Technology» та українським постачальником обладнання «Реноме Смарт».

Новини