На війні загинув речник 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Юрій Лелявський

Фото: Командування Десантно-штурмових військ ЗCУ

Під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув в бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Юрій Лелявський.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«З сумом повідомляємо, що 28 вересня під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув в бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Лелявський Юрій Миколайович.

Юрій Миколайович – професійний журналіст. У цивільному житті він багато років працював у різних виданнях та загальнонаціональних телеканалах.

У 2014-15 роках Юрій висвітлював тривожні події на сході України, за що був незаконно захоплений в полон проросійськими бойовиками самопроголошеної республіки.

Розуміючи важливість інформаційної війни, Юрій Миколайович будучи офіцером запасу, призвався до лав Збройних Сил України. Він обіймав посади начальника прес-служби та служби зв’язків з громадськістю 10 Гірсько- Штурмова Бригада та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.»

Зазначається, що широкомасштабну збройну агресію військ РФ проти України, капітан Лелявський зустрів на півдні країни, де вела бойові дії його військова частина. Він завжди працював на передньому краї, висвітлюючи хід ведення бойових дій, одним з перших заходив до звільнених від противника українських населених пунктів.

Фото: Командування Десантно-штурмових військ ЗCУ

Неодноразово Юрій Лелявський здійснював зйомку бойової роботи десантно-штурмових, артилерійських, інженерно-саперних підрозділів, по декілька діб виконував завдання пліч-о-пліч з десантниками. За це його поважали в бригаді, а дані матеріали неодноразово були у вітчизняних та іноземних ЗМІ.»

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ та всі офіцери органів зв’язків з громадськістю окремого роду військ висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого капітана Юрія Лелявського.

«Ми обіцяємо за нього помститися!»

Новини